Eft Pro Tool İle Root Yapma Yöntemi

R

rramoaee

Misafir
Herkese merhaba arkadaşlar. Bugün sizlere EFT Pro Tool üzerinden Samsung cihazlara nasıl root yapılır onu göstereceğim. Bu işlemde olası herhangi bir sıkıntıda Program Destek Forum Ailesi sorumlu değildir.

Öncelikle root yapacağımız cihaza uygun firmware dosyasını indirip cihaza yükleyelim.Yüklemeden önce cihazın oem kilidini açın.Herhangi bir flash tool yardımıyla işlem yapacağınız dosyayı cihaza yükleyin.Yazılım bittikten sonra cihazı açın ve wifi bağlantısı eşliğinde kurun.Kurduktan sonra cihazı manuel olarak download moduna alın.Eğer Oem Lock : On yazısı var ise ;Cihazı tekrar manuel olarak download moda alıp cihazın bootlader kilidini kırın.Bilmeyen arkadaşlar için aşağıda video paylaşıyorum.


Bootlader kırdıktan sonra cihaz ON yazısı OFF a döndüyse tamamdır.Şimdi EFT Pro tool açıyoruz.En üstte olan General bölümüne gidiyoruz.


1680858339062.pngBoot/recovery bölümüne gelince altta iki seçenek çıkacaktır.Maked rooted boot seçip aşağıdaki kutucuğu işaretliyoruz.Daha sonra starta basıyoruz ve önümüze dosya seçeceğimiz ekran geliyor.Cihaza yüklediğimiz yazılımı açıyoruz ve içindeki AP dosyasını seçiyoruz.İki kere tıklayınca otomatik olarak yapacaktır.İşlem bitince cihaz sıfırlanma isticektir. Sıfırlayın OK. 

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Benzer konular

Üst