A202F U3 İmei̇ Repai̇r + Patch Certi̇fi̇ca

R

rramoaee

Misafir
Herkese merhaba arkadaşlar. Bu konumda sizlere A202F U3 modeline nasıl imei repair yapılır onu göstereceğim. Bu işlemde DFT Pro ve Samsung Z3X box tool kullanılacaktır. Bunlar ücretli toolardır. Cep telefonu tamiri yapan yerlerde bulabilirsiniz. İşlem daha önce denenmiş ve başarılı sonuç alınmıştır. İşlem esnasında oluşabilecek sorunlardan Program Destek Ailesi sorumlu değildir. Yardıma ihtiyaç duyduğunuz yerde konunun altına yorum yapıp ve telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Öncelikle cihazın oem kilidini etkinleştirin ve aşağıda verdiğim yazılımı bir flash programı ile cihaza yükleyin.

Yazılımı yükledikten sonra cihazı kurun ve hata ayıklama açıp DFT Pro Samsung üzerinden indirdiğimiz yazılımın AP ve BL dosyasını seçip root hazırlayın.

a202f-1.png

Rootu hazırladıktan sonra cihazın BL kildini kırıyoruz. Bu işlemi cihaz Pcye bağlıyken ses kısma arttırma moduna alın ve ses download moduna girdikten sonra ses arttırma tuşuna basılı tutun ve gelen ekranda tekrar ses arttırmaya basın. Tekrar download moduna alıp yüklenen rootu cihaza yükleyin.

a202f-2.png


Cihaza root atıldıktan sonra samsung yazısında kalabilir. Format çekip wifiye bağlayarak kurulum yapın. Kuruluduktan sonra Z3X box açın ve ADB bağlantısına izin verin.
a202-3.png

a202f-4.png

Orijinal çift imei yazın ve ardınan patch certifica yapın. İki işlemide en alttaki seçeneği seçerek yapın.
İŞLEM BU KADAR.
 

Ekli dosyalar

  • a202-3.png
    a202-3.png
    28.4 KB · Görüntüleme: 0

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Benzer konular

Üst